نمونه کارها ,

 روش نمونه برداری روش نمونه برداری روش نمونه برداری
ارسال نمونه براي آزمايش‌هاي آسيب شناسي(پاتولوژي)
چهارشنبه بیستم دی ۹۶
 مقطع روده مقطع روده مقطع روده
از نظر آناتومیکی روده به دو بخش کوچک (باریک) و بزرگ (کلفت) تقسیم بندی می شود. روده کوچک خود به سه بخش دئودنوم، ژژنوم و ایلئوم و روده بزرگ نیز خود به سه قسمت کولون، سکوم و رکتوم تقسیم می شود. هر کدام از قسمت های نام برده دارای ساختار بافت شناسی منجصربه فردی می باشند.
جمعه بیستم فروردین ۹۵
 مقطع استخوان مقطع استخوان مقطع استخوان
از نظر بافت شناسی، استخوان به دو نوع استخوان اسفنجی و متراکم تقسیم بندی می شود. تهیه مقطع بافتی از استخوان به دلیل ماهیت سخت و محکمی که این بافت دارد کار دشواری بوده و نیاز به روش های تکمیلی و تجربه کافی دارد. مقطع تهیه شده از استخوان می تواند مربوط به بدنه استخوان یا قسمت صفحه رشد آن باشد.
جمعه بیستم فروردین ۹۵
 مقطع پوست مقطع پوست مقطع پوست
بافت شناسی پوست بسته به محل قرار گیری پوست ممکن است متفاوت باشد. علاوه بر تغییرات در ضخامت لایه های مختلف پوست، عمده تغییراتی که پوست در نواحی مختلف بدن از خود نشان می دهد مربوط به وجود یا عدم وجود فولیکول های مو، غدد عرق و غدد چربی است. تهیه مقاطع مختلف از پوست می تواند در تشخیص آسیب های پوستی، روند درمانی و پژوهش های مرتبط با آن مفید باشد.
جمعه بیستم فروردین ۹۵
 مقطع تخمدان مقطع تخمدان مقطع تخمدان
یکی از متداول ترین زمینه هایی که بافت شناسی کاربرد وسیعی در پژوهش های آن پیدا کرده است، بحث های مربوط به سنجش توان باروری و ناباروری جنس ماده بر اساس مقاطع بافتی سریالی تهیه شده تخمدان و سایر اندام های تناسلی جنس نر است. با استفاده از مقاطع سریالی تخمدان می توان پارامترهای مهمی از قبیل تعداد و فراوانی انواع فولیکول های تخمدانی را مورد بررسی قرار دارد.
جمعه بیستم فروردین ۹۵
با بیش از 20 سال سابقه دانشگاهی و آزمایشگاهی
دفتر مرکزی
کرج - بعد از پل آزادگان - ابتدای خیابان مطهری- نبش کوچه ساوجی - ساختمان کوروش پلاک 901 - طبقه اول واحد 1- کد پستی: 3149649837
تلفن های تماس
026-32555937 - 026-32555938
09363928058 - 09123050747
09120796671 - 09380626117​
asadimohammadreza@yahoo.com
kalantari.ali67@gmail.com
telegram
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.